• Detail firmy

Tiposs

Základní popis

Nabídka reklamních a marketingových služeb. Výroba samolepek, plastických etiket, potisk textilu. Nabídka řezané reklamy a další.

Adresa

Duchcovská 17
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13910345
DIČ:  CZ13910345
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  2000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba samolepek

- samolepky, plastické samolepky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 956 500
E-mail: info@tiposs.cz
WWW: www.tiposs.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Tichý - Majitel

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.