• Detail firmy

TINA Mělník,s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se laserovým řezáním plechů a trubek a pětiosým obráběním na CNC strojích.

Adresa

Zelená 3749
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61680826

Výrobky, činnosti

obrábění na CNC strojích

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 626 721
E-mail: info@tina-melnik.cz
WWW: www.tina-melnik.cz

Kontaktní osoba

Karel Chlouba - Jednatel

Mobil: +420 777 913 434
Další firmy v oboru

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.