• Detail firmy

TINA Mělník,s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se laserovým řezáním plechů a trubek a pětiosým obráběním na CNC strojích.

Adresa

Zelená 3749
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61680826

Výrobky, činnosti

obrábění na CNC strojích

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 626 721
E-mail: info@tina-melnik.cz
WWW: www.tina-melnik.cz

Kontaktní osoba

Karel Chlouba - Jednatel

Mobil: +420 777 913 434
Další firmy v oboru

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Naše nástrojárna provádí EDM drátové řezání a hloubení. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce - frézování a rovinné broušení realizujeme pro firmy po celé ČR (Plzeňský, Jihočeský, Středočeský kraj).

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.