• Detail firmy

TIMPEX spol. s r.o.

Základní popis

Stavby krbů a kamen originální konstrukce, kachlových kamen a sporáků. Výpočet, návrh a realizace teplovzdušných rozvodů. Výroba a prodej automatické regulace hoření pro krby a kamna. Velkoobchodní prodej akumulačních tahových systémů CMA.

Adresa

Dukelská 128
788 33 Hanušovice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14617480

Výrobky, činnosti

Stavby krbů

Kontaktní údaje

E-mail: timpex@timpex.cz
WWW: www.timpex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Bartoš - Jednatel

Mobil: 777 129 777

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.