• Detail firmy

TIGER TEAM s.r.o.

Základní popis

Prodáváme reklamní textil: Fruit of the Loom, Hanes, Russell, Jerzees, Stedman, Sol´s, Gildan, B&C, Result, Regatta, TeeJays, Anvil, Henbury, SF, Voss

Adresa

Pernerova 149/35
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45809631

Výrobky, činnosti

Reklamní textil

zabýváme se prodejem reklamního textilu, vhodného pro potisk a výšivku. Reklamní textil dovážíme už od začátku 90.let.

Kontaktní údaje

E-mail: tt@tiger-team.cz
WWW: www.tiger-team.cz

Kontaktní osoba

PETRA SENCI - Jednatel

Telefon: +420 257 952 555
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.