• Detail firmy

Tichopádek s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem elektroinstalačního materiálu, hmoždinek, zednických hladítek, spojovacího materiálu a doplňkových výrobků z plastů.

Adresa

Sušilova 1361/37
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26849364

Výrobky, činnosti

Hmoždinky

Výroba hmoždinek, rozvodných elektroinstalační materiál, jako jsou elektroinstalační krabice, svorkovnice, úchytky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 202 049
Mobil: +420 608 450 324
E-mail: tichopadek@tichopadek.cz
WWW: www.tichopadek.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tichopádek - Jednatel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.