• Detail firmy

Tibor Török

Základní popis

Prodej,montáž,servis teplovodních automatických kotlů Ferroli,Licotherm,Eko Perfekt,Eko Komfort,Uni komfort,Multi KomfortMulti Perfekt,Smart Fire,Inter Fire na tuhá paliva.Prodej,montáž,servis regulace topení.

Adresa

Antala Staška 1710/9
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87595826
DIČ:  CZ6512166562

Výrobky, činnosti

Prodej,montáž, teplovodních automatických kotlů

Prodej,montáž,servis teplovodních automatických kotlů Ferroli,Licotherm,Eko Perfekt,Eko Komfort,Uni komfort,Multi KomfortMulti Perfekt,Smart Fire,Inte

Kontaktní údaje

E-mail: tibortorok@seznam.cz
WWW: www.instalacetorok.cz

Kontaktní osoba

Tibor Török - Majitel

Telefon: 776 528 042
E-mail: tibortorok@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

Klimatizace a tepelná čerpadla J. JELÍNEK, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky, montáž a servis klimatizace a tepelných čerpadel. Realizujeme rovněž solární systémy a poskytujeme služby v oblasti řešení systému TUV.

Trmická energetická strojírna, s.r.o.

Zabýváme se návrhy, realizací a montáží výměníků tepla, výměníkových stanic, zásobníků teplé vody, kondenzátorů výparníků či anuloidů. Výměníky pro tepelná čerpadla. Zajišťujeme i servis a pravidelnou údržbu.