• Detail firmy

Tibor Jakab

Základní popis

Provádím strojní konstrukce. Nabízím kresličské práce, modelování 3D, výpočty i návrhy a technické řešení v oboru strojírenství a letadlová technika.

Adresa

Za Sídlištěm 450
252 41 Dolní Břežany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61003743
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádím strojní konstrukce.

Nabízím kresličské práce, modelování 3D, výpočty i návrhy a technické řešení v oboru strojírenství a letadlová technika.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 060 871
E-mail: tibor.jakab@post.cz

Kontaktní osoba

Tibor Jakab - Majitel

Další firmy v oboru

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.