• Detail firmy

TIBM Holding spol. s r.o.

Základní popis

Česká společnost TIBM spol. s.r.o. navázala na tradici české kvalitní výroby a bohatou historii kovovýroby a strojírenství.

Adresa

Bělehradská 858/23
112 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02895749

Výrobky, činnosti

Auto/Moto

Výroba a dodavatel dílů do automobilového průmyslu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tibm.net
WWW: www.tibm.net

Kontaktní osoba

Petr Mátl - Jednatel

Mobil: +420 604 994 336
E-mail: info@tibm.net

Petr Vala - Jednatel

Petr Pražák - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!