• Detail firmy

Tiberiy Floryan

Základní popis

Nabídka zámečnických prací. Výroba a montáž mříží, vrat či schodišť na zakázku. Provádění svářečských prací a realizace ocelových konstrukcí.

Adresa

Dobročovice 99
250 82 Dobročovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64893189

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní osoba

Tiberiy Floryan - Jednatel

Mobil: +420 777 749 667
E-mail: t.floryan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.