• Detail firmy

TI SYSTEMS s.r.o.

Základní popis

Důvěřujte odborným a prvotřídním službám od TI SYSTEMS. Spoléhejte se na moderní datové centrum, které Vám může ušetřit spoustu finančních nákladů na pořízení hardwaru a softwaru. Nabízíme cloud hosting, server hosting, tvorbu webů a e-shopů.

Adresa

Atletická 2221
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29156157
DIČ:  CZ29156157
  • Služby

Výrobky, činnosti

Cloud Hosting

Datové centrum společnosti TI SYSTEMS Vám přináší cloud computing potažmo cloud hosting, v rámci něhož můžete využít pouze to, co opravdu potřebujete.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 333 400
Mobil: +420 702 027 070
E-mail: info@tisystems.cz
WWW: www.tisystems.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Správka - Jednatel

Telefon: +420 353 333 400
E-mail: info@tisystems.cz

Jitka Přindišová

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.