• Detail firmy

THT Ostrava CZ, a.s.

Základní popis

THT Ostrava CZ, a.s. je autorizovaným výrobcem sestav teflonových hadic a výhradním distributorem společnosti EATON-Aeroquip se sídlem v Michiganu, USA. Naše produkty jsou určeny pro letecký a raketový průmysl.

Adresa

Mošnov 402
742 51 Mošnov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25854542
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

výroba teflonových tlakových hadic

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 659 421
WWW: www.thtostrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Kamas - Předseda představenstva

Ing. Peter Baranec

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.