• Detail firmy

THOSLI s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se pronájmem jukeboxů a dalších zařízení sloužících zábavě (elektronické šipky, fotbálky). Pronájem zahrnuje veškerý servis kolem strojů.

Adresa

Bousovská 735/6
197 00 Praha 9 - Kbely

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47667257
DIČ:  CZ47667257
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem jukeboxů

Nabízíme dlouholetou praxi v oboru a solidní jednání. K pronájmu nabízíme jukeboxy nástěnné (MiniWall) a stojanové. Vybrat si můžete také z množství barev a designů strojů. Působíme ve Středočeském kraji.

Kontaktní údaje

E-mail: kostas@come.cz
WWW: www.jukeboxy.info/

Kontaktní osoba

Kostas Dimoskakis - Jednatel

Mobil: +420 737 286 003
E-mail: kostas@come.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!