• Detail firmy

Thermotechnik s.r.o.

Základní popis

Projekce, montáž, prodej a servis tepelných čerpadel a solárních systémů. Zajištění finančních prostředků na realizace projektů.

Adresa

U Poráků 512
381 01 Český Krumlov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46680985
DIČ:  CZ46680985
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Topné systémy - tepelná čerpadla

- Jihočeský kraj, jižní Čechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 712 804
Mobil: +420 777 341 517
E-mail: info@thermotechnik.cz
WWW: www.thermotechnik.cz

Kontaktní osoba

Jiří Venuš - Jednatel

Další firmy v oboru

VTP Novotný

Poskytujeme komplexní služby v oblasti voda - topení - plyn. Provádíme instalace rozvodů vody, kanalizačního potrubí, včetně rekonstrukcí koupelen a WC. Zajišťujeme montáže, servis a revize rozvodů plynu, výměny kotlů, ohřívačů TUV či jiných topných systémů. Nabízíme rovněž poradenství v oboru vodoinstalace a vytápění. Realizujeme jak větší zakázky, tak i drobné opravy.

PROINSTAL s.r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ústředního vytápění pro bytové, občanské i průmyslové stavby. Zabýváme se rovněž solárním vytápěním. Dodáváme topně systémy, tepelná čerpadla, vodoinstalaci.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.