• Detail firmy

THERMOPROGRESS

Základní popis

Jsme velkoobchod s fotovoltaickým materiálem, solární fotovoltaické systémy, fotovoltaické moduly, fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaika na klíč. Infračervené topné panely infraNOMIC. Jsme jedni z prvních na trhu v ČR, přes 100 realizací po celé ČR.

Adresa

Hilmarova 678/1
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73825077

Výrobky, činnosti

velkoobchod s fotovoltaickým materiálem

Kontaktní údaje

E-mail: jan.lysy@t-online.de
WWW: www.thermoprogress.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Lysý - Jednatel

Mobil: 603 382 173
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.