• Detail firmy

Thermo-control CZ, s.r.o.

Základní popis

Oficiální distributor produktů pro regulaci vytápění - nabízíme termostaty pokojové, příložné, termostaty k regulaci podlahového vytápění

Adresa

Sychrov 49/2
621 00 Brno - Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28302001

Výrobky, činnosti

Termostaty pokojové

Termostaty, Systém iT600, Podlahové vytápění, Čerpadla, Motorické ventily, Ochrana topného systému, Osoušeče rukou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 532 150 355
E-mail: obchod@thermo-control.cz
WWW: www.thermo-control.cz

Kontaktní osoba

Pavel Ondruška - Jednatel

Mobil: +420 776 743 777

BEDŘICH SOUKAL - Jednatel

Mobil: +420 608 743 777

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

CALIBRO s.r.o.

Nabízíme keramické infrazářiče ELSTEIN, které jsou vhodné především pro průmyslový ohřev. Používají se např. při zpracování plastických hmot, při výrobě infra saunových kabin, v potravinářském průmyslu a podobně. Dlouhá životnost, vysoká účinnost.