• Detail firmy

Thermal s.r.o.

Základní popis

Společnost Thermal s.r.o., je výrobcem systémů elektrického ohřevu pro různá odvětví průmyslu, včetně oblastí ohrožených výbuchem a požárem. Naši odborníci provádějí projektování a výrobu topných systémů pro potrubí a nádrže s libovolnými parametry.

Adresa

Purkyňova 93
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25582275
DIČ:  cz25582275

Výrobky, činnosti

výrobce systémů elektrického ohřevu

pro různá odvětví průmyslu, včetně oblastí ohrožených výbuchem a požárem.

Kontaktní údaje

Fax: 539 022 066
E-mail: alexander.kovalev@thermal-cable.com
WWW: www.thermal-cable.com/

Kontaktní osoba

Alexander Kovalev - Obchodní ředitel

Telefon: +420 539 002 065
E-mail: alexander.kovalev@thermal-cable.com

Sergii Stepanov - Jednatel

Inna Stepanova - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.