• Detail firmy

THERM KONTAKT

Základní popis

Předmětem naší činnosti je výstavba, rekonstrukce, modernizace a opravy kremačních pecí a tunelových pecí na výpal technické keramiky. Dále provádíme vyzdívky kotlů na spalování dřevní hmoty. Nabízíme řešení spalovacích procesů.

Adresa

Stříbrná 217
500 09 Svinary

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10473769
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

výstavba, rekonstrukce, modernizace a opravy

kremačních pecí a tunelových pecí na výpal technické keramiky.Provádíme vyzdívky kotlů na spalování dřevní hmoty.Nabízíme řešení spalovacích procesů.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 411 625
Fax: 495 428 065
E-mail: info@therm-kontakt.cz

Kontaktní osoba

Pavel Rind - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.