• Detail firmy

THERAP-TILIA, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme nestátní zdravotnické zařízení a nabízíme fyzioterapie a komplexní léčebné rehabilitace v různých lokalitách Prahy.

Adresa

Seydlerova 2451/8
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25637347

Výrobky, činnosti

Rehabilitace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 623 674
Mobil: +420 736 623 675
Mobil: +420 736 623 670

Kontaktní osoba

Prof. MUDr. Ivan Dylevský - Jednatel

Vlastimil Martínek - Jednatel

Prof. MUDr. Leoš Navrátil - Jednatel

MUDr. Jaroslava Kymplová - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.