• Detail firmy

TG-mont, s.r.o.

Základní popis

Opravy a revitalizace panelových domů. Nabídka rekonstrukcí, zemních a demoličních prací. Provádění montáží plastových oken.

Adresa

Nečišská 451
440 01 Dobroměřice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27357562
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádění montáží plastových oken

Nabídka rekonstrukcí, zemních a demoličních prací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 653 485
Mobil: +420 775 300 812
Fax: +420 415 653 485
E-mail: info@tg-mont.cz
WWW: www.tg-mont.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Grundza - Jednatel

Mobil: +420 775 300 001
Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.