• Detail firmy

TEZAMO Valašské Meziříčí, s.r.o.

Základní popis

Dodávka a montáž tepelných čerpadel, solárních systémů, kotlů na biomasu, podlahového vytápění, chlazení, vzduchotechniky a klimatizací.

Adresa

Nádražní 359/17
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28601530

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž tepelných čerpadel.....

Dodávka a montáž tepelných čerpadel, solárních systémů, kotlů na biomasu, podlahového vytápění, chlazení, vzduchotechniky a klimatizací.

Kontaktní osoba

Pavel Žilinský - Jednatel

Mobil: +420 731 543 324
E-mail: info@tezamo.cz
WWW: www.tezamo.cz

Přemysl Dědič - Jednatel

Mobil: +420 731 543 325
Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.