• Detail firmy

TEXson, s.r.o.

Základní popis

Výroba, prodej, opravy, potisk plachet z technických textilií a PVC. Dodáme technické plachty, autoplachty, stany, párty-stany (pártystany - i pronájem), bazénové vložky, markýzy s baldachýnem, střechy a boky na pergoly, přístřešky na karavany...

Adresa

Prosečné 35
543 73 Prosečná

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25996037
DIČ:  CZ25996037

Výrobky, činnosti

Autoplachty

Kontaktní osoba

Zdeněk Nosek - Jednatel

Telefon: +420 499 442 150
Mobil: +420 776 340 380
E-mail: info@texson.cz
WWW: www.texson.cz
Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.