• Detail firmy

TEXPRA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zakázkové šití pracovních oděvů, ochranné pracovní pomůcky a veškerý reklamní textil. Zajistíme potisk i výšivku, vše dle přání zákazníků.

Adresa

Dlouhá 300
763 21 Slavičín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60701463

Výrobky, činnosti

Šití pracovních oděvů

Kontaktní osoba

LUKÁŠ KRÁLÍK - Jednatel

Telefon: +420 739 051 579
E-mail: kralik@texpra.eu
Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.