• Detail firmy

Texas Data, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se krizovým managementem firem, marketingovým průzkumem trhu, finančním managementem, interním i personálním auditem, vymáháním pohledávek.

Adresa

Na předevsi 728/5
103 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26968673

Výrobky, činnosti

Zabýváme se krizovým managementem firem

Zabýváme se krizovým managementem firem, marketingovým průzkumem trhu, finančním managementem, interním i personálním auditem, vymáháním pohledávek.

Kontaktní osoba

Vlastimil Gajdoš - Majitel

Mobil: +420 603 405 050
E-mail: vlastimil.gajdos@texasdata.cz
WWW: www.texasdata.cz
Další firmy v oboru

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.