• Detail firmy

TEXAS CONNECTION s.r.o.

Základní popis

Společnost Texas Connection je dodavatelem zařízení pro chovatele psů, koní a masného skotu. Dodáváme: kotce a boudy pro psy, ohrady a výběhy, ohrádky pro štěňata, koňské boxy vnitřní i venkovní, krmelce a ohradaní panely, přístřešky.

Adresa

Karlštejnská 208
252 17 Tachlovice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26712954
DIČ:  CZ26712954
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Montované haly

Kontaktní údaje

E-mail: info@kone-skot.com
WWW: www.kone-skot.com

Kontaktní osoba

František Mališ - Jednatel

Telefon: 606 850 684

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.