• Detail firmy

Texama, spol. s r.o.

Základní popis

Strojní vyšívání textilu, nášivek a výšivek. Polepy vozů a reklamních ploch. Výroba textilních etiket. Potisk textilu. Provozovna Mladá Boleslav.

Adresa

Třešňová 112
290 01 Sokoleč

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24821381
DIČ:  CZ24821381
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Specializujeme se na strojní vyšívání textilu

Kontaktní údaje

E-mail: info@texama.cz
WWW: www.texama.cz

Kontaktní osoba

Martin Chaloupecký

Mobil: +420 603 329 048
E-mail: chaloupecky@texama.cz

Petr Maruna - Jednatel

Mobil: +420 734 713 766
E-mail: maruna@texama.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Alena Kopecká - GALATEX

Naše firma se 25 let zabývá zakázkovým šitím a prodejem bytového textilu, látek, šicích strojů. Ušijeme Vám na míru závěsy, záclony, přehozy, polštářky a další. Vybavujeme bytovým textilem domácnosti, kanceláře, penziony, školy, restaurace, hotely.V druhé prodejně nabízíme dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro volný čas, spodní prádlo, plavky.

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

Jaroslava Přečková d&j STYL

Vyrábíme profesní oblečení pro gastronomii (kuchaři, číšníci, pokojské, sociální zázemí) a zdravotnictví (lékaři, sestry, pomocný personál). Dodáváme rondony pro kuchaře, oblečení pro servírky a číšníky, oděvy pro pokojské, profesní zástěry, oděvy pro zdravotníky, lékařské pláště apod. Zajistíme vyšití loga, jména i vlajky ČR.