• Detail firmy

TEVYS - STAV, s.r.o.

Základní popis

Realizace a rekonstrukce rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Provádění zednických, tesařských a klempířských prací.

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 37
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25931750
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a rekonstrukce

Realizace a rekonstrukce rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Provádění zednických, tesařských a klempířských prací.

Kontaktní údaje

Telefon: 499 393 286
Fax: 499 393 286
E-mail: info@tevysstav.com
WWW: www.tevysstav.com

Kontaktní osoba

Štěpán Stupka - Majitel

Mobil: 603 108 433
E-mail: stepan.stupka@tevysstav.com
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.