• Detail firmy

TEVYS - STAV, s.r.o.

Základní popis

Realizace a rekonstrukce rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Provádění zednických, tesařských a klempířských prací.

Adresa

náměstí T. G. Masaryka 37
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25931750
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace a rekonstrukce

Realizace a rekonstrukce rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Provádění zednických, tesařských a klempířských prací.

Kontaktní údaje

Telefon: 499 393 286
Fax: 499 393 286
E-mail: info@tevysstav.com
WWW: www.tevysstav.com

Kontaktní osoba

Štěpán Stupka - Majitel

Mobil: 603 108 433
E-mail: stepan.stupka@tevysstav.com
Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.