• Detail firmy

TEVAL tech s.r.o.

Základní popis

Konstrukce, vývoj, výroba, opravy a servis strojních zařízení. Výroba hydraulických systémů a válců. Poskytujeme odborné poradenství.

Adresa

Žernovník 53
679 21 Žernovník

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02997134
DIČ:  CZ02997134

Výrobky, činnosti

Konstrukce, vývoj, výroba, opravy

a servis strojních zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: grossmann@tevaltech.cz
WWW: www.tevaltech.cz

Kontaktní osoba

Radim Grossmann

Mobil: +420 602 542 230
E-mail: grossmann@tevaltech.cz

Ivo Matuška - Jednatel

Mobil: +420 735 067 766

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.