• Detail firmy

TETRA CV, a.s.

Základní popis

Agentura se zaměřuje na zprostředkování práce pro slovenské občany v rámci České republiky. Společnost je držitelem licence Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a také čestným členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Adresa

Lázeňská 11
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25000128
DIČ:  CZ25000128
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka zprostředkování zaměstnání pro české a slovenské občany v České republice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 112 244
Mobil: +420 725 961 196
E-mail: plzen@tetracv.cz
WWW: www.tetracv.cz

Kontaktní osoba

Petr Kopfstein - Předseda představenstva

Vojtěch Kopfstein - Člen představenstva

Petr Kopfstein - Člen představenstva

Zuzana Kopfstein

Mobil: +420 725 770 847

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.