• Detail firmy

Testing Lab, s.r.o

Základní popis

Provádění magnetických, penetračních a termovizních zkoušek a zkoušek těsnosti.

Adresa

Šmahova 364/110
627 00 Brno - Slatina

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26234866

Výrobky, činnosti

zkoušky

Zkouška podtlaková Zkouška přetlaková Zkouška přetlaková Zkouška ultrazvuková Zkouška ultrazvuková Zkouška vysokonapěťová Zkouška vysokonapěťová

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 216 452
E-mail: testing@testinglab.cz
WWW: www.testinglab.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Janiš

Mobil: +420 775 337 728

Mgr. David Mazel - Jednatel

Mobil: +420 774 421 299
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.