• Detail firmy

TESTALARM PRAHA spol. s r.o.

Základní popis

Provoz zkušební laboratoře pro elektrické zabezpečovací a tísňové signalizace. Provádíme zkoušky odolnosti, napájecích zdrojů, vymezení citlivosti čid

Adresa

Božanovská 2098
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61065374
DIČ:  058-61065374

Výrobky, činnosti

Laboratoř

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 925 639
Fax: +420 281 926 290
E-mail: gorner@testalarm.cz
WWW: www.testalarm.cz
Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

BTL sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów

Spolupráce s vysokými školami v Lodži a výzkumných center z celé země bylo možné se zaměřit na mikrobiologickou profilu závodu. Společnost BTL tým lidí s velkou zkušeností, že každý den se provádí společný cíl, kterým je plná spokojenost zákazníka.