• Detail firmy

TESPA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka tesařských prací, monolitických konstrukcí, zateplování fasád, dodávek a montáží lešení a solárních panelů. Realizace staveb.

Adresa

Hybešova 113/6
679 04 Adamov

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28273885

Výrobky, činnosti

Stavebnictví.

Nabídka tesařských prací, monolitických konstrukcí, zateplování fasád, dodávek a montáží lešení a solárních panelů. Realizace staveb.

Kontaktní údaje

WWW: www.tesarstvi-tespa.cz

Kontaktní osoba

Roman Poslušný - Jednatel

Mobil: 607 914 736
E-mail: tespa@email.cz
Další firmy v oboru

Stolařství Jambor - Brno s.r.o.

Vyrábíme interiérové vybavení domácností, kanceláří či obchodů. Zhotovujeme nábytek na zakázku včetně oken, dveří i schodů. Specializujeme se na kuchyně na míru, nábytek do dětských pokojů a ložnic a na vestavěné skříně. Poskytujeme služby pro zákazníky z Brna a okolí.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.