• Detail firmy

TESORT s.r.o.

Základní popis

Dodáváme vázací a manipulační prostředky, pily a pilové pásy. Provádíme jednoleté i tříleté revize manipulačních prostředků vč. magnetické defektoskopie. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na veškerý náš sortiment. Školení v oblasti manipulace.

Adresa

Zdabořská 25
261 01 Příbram V - Zdaboř

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61682918
DIČ:  CZ61682918
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  30
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Vázací prostředky textilní, ochrany PU

Vázací prostředky textilní, ochrany PU - vinuté smyčky, vázací popruhy, upínací textilní prostředky, polyuretanové ochrany, textilní vazáky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 679 211
Fax: +420 318 679 230
E-mail: info@tesort.cz
WWW: www.tesort.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Šamšula - Jednatel

Vojtěch Šamšula ml. - Prokurista

Mobil: +420 724 150 539
Další firmy v oboru

KATOM MB, s.r.o.

Společnost KATOM MB nabízí prodej spojovacího materiálu, kotevní techniky, obráběcích nástrojů a měřidel. V naší nabídce naleznete spoustu druhů spojovacího materiálu. Nabízíme šrouby s okem, šrouby s vnitřním šestihranem, šrouby šestihranné, matice, závitové tyče, svorníky a další. Neváhejte nás navštívit.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

OTOS s.r.o.

Prodej a servis autobaterií: Varta, Banner, Yuasa, Motostart. Dále nabízíme autokosmetiku: Coyote, Sheron, Velvana a nabíječky autobaterií.