• Detail firmy

TESLA Electrontubes s.r.o.

Základní popis

Výroba výkonových elektronek pro vysokofrekvenční generátory a vysílače, vakuových spínačů či tyratronů. Zajištění kompletního servisu.

Adresa

Kolovratská 1445/17
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27596214
DIČ:  CZ27596214

Výrobky, činnosti

Výroba výkonových elektronek,generátory a vysílače

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 783 461
Fax: +420 323 604 866
E-mail: marketing@electron-tubes.cz
WWW: www.electron-tubes.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Koukal, CSc., - Jednatel

Ing. Vítězslav Rouček - Jednatel

Milan Gabriel - Jednatel

Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.