• Detail firmy

Teskro s.r.o.

Základní popis

Tesařská firma nabízející stavbu, rekonstrukce krovu včetně prací pokrývačských a klempířských. Provádíme i drobnější zednické práce. Při prvním kontaktu dbáme nato, aby bylo vyhověno požadavkům zákazníka a proto preferujeme osobní kontakt.

Adresa

Březová 301
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28097793

Výrobky, činnosti

Tesařská firma nabízející stavbu.

Tesařská firma nabízející stavbu, rekonstrukce krovu včetně prací pokrývačských a klempířských. Provádíme i drobnější zednické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 313 151
E-mail: teskro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kaška - Majitel

Jiří Březina - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.