• Detail firmy

TESAŘSTVÍ - Václav Veselý

Základní popis

Nabízíme střechy na klíč, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme montáže dřevěných domků, kompletní dodávky střech. Krovy, lešení, bednění, pokrývání, sádrokarton.

Adresa

Hostěnice 47,
664 04 Mokrá - Horákov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62117009

Výrobky, činnosti

Tesařství, pokrývačství a klempířství

Kontaktní údaje

Telefon: 544 250 203

Kontaktní osoba

Václav Veselý - Majitel

Mobil: 723 915 047
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

Josef Daněk - výroba nábytku a interiérů

Specializujeme se na vizualizace a návrhy interiérů. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku nebo kompletní sestavu na zakázku.