• Detail firmy

Tesařství Brzica

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálů pro stavební klempířství, pokrývačství, tesařství, stavebnictví a zámečnictví

Adresa

sokolovská 849
334 41 Dobřany

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62658450
DIČ:  cz7207082124

Výrobky, činnosti

prodej materiálů pro stavební klempířství

Velkoobchodní a maloobchodní prodej materiálů pro stavební klempířství, pokrývačství, tesařství, stavebnictví a zámečnictví

Kontaktní údaje

E-mail: s.brzica@centrum.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Brzica - Majitel

Telefon: 605 204 153
E-mail: s.brzica@centrum.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Šindelář

Věnujeme se truhlářské výrobě. Zaměřujeme se na výrobu pergol, zahradních domků, garážových stání, dřevěných schodišť, vyrábíme rovněž nábytek a kuchyňské linky či jiné truhlářské produkty. Zajistíme vše dle požadavku zákazníka - garantujeme kvalitně odvedenou práci a 100 % spokojenost.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o.

Vladimír Rendl - truhlářství s.r.o. působí v okolí města Strážov a zaměřuje se na výrobky ze dřeva, které si oblíbila celá řada našich zákazníků. Díky naší dlouholeté tradici se můžete spolehnout na širokou nabídku ozkoušených dřevěných produktů (nábytek, kuchyně, schodiště) nebo také využít zakázkovou dřevovýrobu. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a spokojený zákazník.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.