• Detail firmy

Tesané Trámy s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré tesařské práce, stavbu roubenek, chalup, srubů, krovy, schody, altány, zahradní domky... Vyrábíme ručně tesané trámy, rákosové střechy.

Adresa

Železničního pluku č.p. 1362
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28818598
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

E-mail: tesane.tramy@seznam.cz
WWW: www.tesanetramy.euweb.cz

Kontaktní osoba

Jan Milde - Jednatel

Telefon: +420 775 562 843
E-mail: tesane.tramy@seznam.cz
Další firmy v oboru

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.