• Detail firmy

Terris, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem LED svítidel pro veřejné osvětlení. Nabízíme zpracování návrhu a realizaci projektů veřejného osvětlení.

Adresa

Výstaviště 405/1
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29260981

Výrobky, činnosti

LED svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 159 379
E-mail: info@terris.cz
WWW: www.terris-tec.eu

Kontaktní osoba

Ing. BOHUMÍR OPATŘIL - Jednatel

Telefon: +420 602 741 935
Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel