• Detail firmy

TERINVEST spol. s r. o.

Základní popis

- realizace výstavních expozic, veletrhů a kongresů - pronájem mobilních hal, pagod a párty stanů - pronájem nábytku pro společenské, kulturní a sportovní akce - grafické studio - reklamní grafika, polepy aut, velkoplošný tisk...

Adresa

Jana Masaryka 252/6
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48115592
DIČ:  CZ48115592
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace výstavních expozic

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 052 466
E-mail: info@terinvest-realizace.cz
WWW: www.terinvest-realizace.cz

Kontaktní osoba

Marek Pikola

Mobil: +420 602 322 746

Jana Soldátová

Mobil: +420 724 778 814

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.