• Detail firmy

Tereza Vrkočová

Základní popis

Provádíme instalaci bezpečnostních folií, protislunečních folií, termoizolačních folií, pískovaných folií a tonování autoskel s homologací.

Adresa

Dolnoměcholupská 199/18
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75359111

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní folie

Provádíme instalaci Bezpečnostní folie od zn, Solar screen Clear 12C cristal s certifikátem pro pojišťovu. Splňuje pevnostní zkoužky P1 a P2 podle ČSN EN 356. Tlouš´tka 300 mikronů, životnost 10 let, barva čirá s obsahem UV filtru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 725 785 228
E-mail: igelityfol@seznam.cz
WWW: www.igelityfol.cz

Kontaktní osoba

Vrkočová Tereza

Mobil: +420 725 785 228
E-mail: igelityfol@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

LHMS spol. s r.o.

Nabídka marketingových služeb v oblasti automobilového průmyslu.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.