• Detail firmy

Tereza Klimešová REKO

Základní popis

Nabízíme výrobu samolepící reklamy, polepy výloh a aut, reklamní cedule-poutače, ploterové nápisy, billboardy, plachty, firemní tiskoviny, vizitky, okenní fólie a montáž, reklamní předměty. Zpracujeme pro vás grafické návrhy Vašeho loga.

Adresa

Švermova 112/61
460 10 Františkov - Liberec X

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49079832

Výrobky, činnosti

výroba samolepící reklamy

polepy výloh a aut, reklamní cedule-poutače, ploterové nápisy, billboardy, plachty, firemní tiskoviny, vizitky, okenní fólie a montáž, reklamní před.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 152 025
Mobil: +420 604 294 400
E-mail: reko-liberec@volny.cz
Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.