• Detail firmy

Tereza Havránková

Základní popis

Vedení daňové evidence, vedení účetnictví, vedení mzdového účetnictví, účetní poradenství, pro malé a střední firmy (OSVČ, s.r.o.).

Adresa

Švýcarská 2435
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87000016

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: ucto_mzdy@centrum.cz
WWW: www.ucto-mzdy.webgarden.com

Kontaktní osoba

Tereza Havránková - Majitel

Telefon: 734 587 979
E-mail: ucto_mzdy@centrum.cz
Další firmy v oboru

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.