• Detail firmy

TERAHERTZ s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní dodavatel LCD displejů pro notebooky. Kusový internetový prodej i ostatních náhradních dílů pro notebooky všech značek. Kompletní servisní podpora pro notebooky.

Adresa

Buzulucká 311/20
415 03 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25498011
DIČ:  CZ25498011
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

LCD displeje pro notebooky

Maloobchodní i velkoobchodní prodej LCD displejů pro notebooky všech značek. Jako doplňující služby nabízíme kompletní servis týkající se LCD.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 566 988
Mobil: +420 773 445 227
WWW: www.terahertz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kašpar - Jednatel

E-mail: objednavky@terahertz.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.