• Detail firmy

TERAFA, s.r.o.

Základní popis

Realizujeme dřevostavby, dřevěné i kamenné fasády, terasy, pergoly, zahradní kuchyně, obklady a dlažby. Nabízíme rekonstrukce domů a bytů.

Adresa

Hlavní 293
250 89 Lázně Toušeň

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24721298

Výrobky, činnosti

Realizujeme dřevostavby, dřevěné i kamenné fasády,

Realizujeme dřevostavby, dřevěné i kamenné fasády, terasy, pergoly, zahradní kuchyně, obklady a dlažby. Nabízíme rekonstrukce domů a bytů.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 577 107
Mobil: 777 992 285
E-mail: info@terafa.cz
WWW: www.terafa.cz

Kontaktní osoba

Martin Písačka - Jednatel

Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.