• Detail firmy

TERA MONTÁŽE s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na montážní, svářečské, potrubářské a zámečnické práce. Zakázky realizujeme v ČR a zemích EU. Najdete u nás svářeče, potrubáře, zámečníky, nástrojaře, přípraváře, jeřábníky, soustružníky, frézaře, lakýrníky, horizontkáře z ČR a SR.

Adresa

tř. Svobody 956/31
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817300
DIČ:  CZ27817300
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Svářečské a zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 154 635
E-mail: teramontaze@seznam.cz
WWW: www.teramontaze.cz

Kontaktní osoba

Květuše Kožušníčková - Jednatel

Mobil: +420 777 708 488

František Korel - Majitel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.