• Detail firmy

TEPELNÁ ČERPADLA LUDVÍK s.r.o

Základní popis

Specialista na tepelná čerpadla, kompletní dodávky vytápění. Nabízíme tepelná čerpadla všech typů (země, voda, vzduch). Zajistíme vytápění.větrání, ohřev vody - komplexní pokrytí energetické náročnosti domu.

Adresa

Plešovec 60
768 11 Chropyně

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27718565
DIČ:  CZ6512101167
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Montážní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 355 141
Mobil: +420 602 883 398
Mobil: +420 777 651 065
Fax: +420 573 355 141
E-mail: ludvik@tecer.cz
E-mail: tep.cerpadla@quick.cz
WWW: www.tecer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Ludvík - Majitel

Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.