• Detail firmy

TENERIFF s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku a nabízí širokou škálu různých výrobků. Nábytek do všech místností: ložnic, obývacích pokojů, kanceláří, dětských pokojů, předsíní, kuchyní, atp.

Adresa

Frýdecká 441
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28921020
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

vestavěné skříně ,šatny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 067 955
Mobil: +420 739 747 017
E-mail: admin@teneriff.eu
WWW: www.teneriff.eu/cz

Kontaktní osoba

Andrey Goryachev - Jednatel

Olga Goryacheva - Jednatel

Další firmy v oboru

Zbyněk Vajgrt - truhlářství

Zaměřujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, pokojové stěny, ale i zahradní domky a pergoly. Provádíme rovněž montáž nábytku. Vše na míru, dle individuálních požadavků zákazníka. Součástí poskytovaných služeb je také restaurování nábytku a repliky. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy. Neváhejte nás navštívit!

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.