• Detail firmy

TENERA Servis, s.r.o.

Základní popis

Veřejné zakázky a dotace - administrace. Projektová činnost ve výstavbě. Vedení staveb - TDI Autorizace v oboru Pozemn stavitelství.

Adresa

Panská 25
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28822129
DIČ:  CZ28822129
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Veřejné zakázky

kompletní zadávání veřejných zakázek dle z. č. 137/2006Sb., o VZ („ZVZ“) a VZ malého rozsahu. Příprava zadávací dokumentace. Zpracování oznámení dle ZVZ. Zkompletování dokumentace po dokončení VZ. Vedení námitkového řízení před ÚOHS. Poradenství VZ.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 547 572
E-mail: info@tenera.cz
E-mail: vsenekl@tenera.cz
WWW: www.TENERA.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Šenekl - Jednatel

Mobil: +420 601 335 690
E-mail: vsenekl@tenera.cz

Adéla Vaněčková - Jednatel

Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).