• Detail firmy

TENER s.r.o.

Základní popis

Jsme schopni od základů navrhnout oděvy dle požadavků včetně doplnění vyšitým nebo tištěným logem. Zákazníci si také mohou vybrat z množství vzorů. Realizujeme menší i větší serie. Vzory všech typů pracovních i sportovních oděvů.

Adresa

Bubeníčkova 4385/34a
615 00 Brno - Židenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46972293
DIČ:  CZ46972293
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Oděvy pro volný čas a sport

- vyrábí se různé druhy mikin, triček, polokošil, tepláků a dalších oděvů pro volný čas a sport.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 574 067
Fax: +420 545 574 067
E-mail: tener.brno@volny.cz
WWW: www.tener.eu

Kontaktní osoba

Ing. Hubert Koželuha - Jednatel

Ludmila Koželuhová - Jednatel

Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.