• Detail firmy

TENcom Trade společnost s r.o.

Základní popis

Prodej softwaru a telekomunikační techniky. Nabídka přístupových systémů a ovládání magnetickými, čipovými nebo bezkontaktními kartami.

Adresa

Prokopa Velikého 1360
250 82 Úvaly

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18623271
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Elektronické zamykací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 742 419
Fax: +420 271 740 211
E-mail: info@tencom.cz
WWW: www.tencom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Endršt - Jednatel

Mobil: +420 602 315 480

Ing. Petr Tesař - Jednatel

Další firmy v oboru

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.